Premiery gier maj 2022

To był maj, pachniała saska kępa… Przed nami maj, miesiąc w którym nie ma zbyt wielu dużych premier, jednak nie oznacza to, że nie będzie w co grać. W tym miesiącu czeka nas ponad 30 premier, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej lista kilku ciekawych gier.

Bakery Simulator

Data premiery: 03.05.22
Platformy: PC, PS4, XONE, SWITCH
Polska gra symulacyjna, w której prowadzimy własną piekarnię. Obserwując akcję z widoku FPP, w Bakery Simulator zajmujemy się realizacją coraz bardziej wymyślnych zamówień oraz dostarczaniem wypieków do klientów, a zarobione pieniądze inwestujemy w rozwój biznesu.

Loot River

Data premiery: 03.05.22

Platforma: PC, XONE, XSX

Roguelike zrealizowany w konwencji hack’n’slasha. W Loot River przemierzamy podziemia, przemieszczając się po fragmentach ruin, które możemy obracać i przesuwać niczym klocki w Tetrisie. Produkcja jest dziełem niezależnego zespołu straka.studio.

Best Month Ever!

Data premiery: 05.05.22

Platforma: PC, PS4, XONE, SWITCH

Narracyjna przygodówka, w której śledzimy losy młodej kelnerki imieniem Louise i jej ośmioletniego syna – Mitcha. W Best Month Ever! towarzyszymy protagonistce i jej dziecku w ich ostatniej podróży, a nasze decyzje kształtują relacje bohaterów i przyszłość chłopca.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters

Data premiery: 05.05.22

Platforma: PC

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters to taktyczna gra RPG, w której kierujemy oddziałem kosmicznych marines specjalizującym się w polowaniach na demony chaosu oraz ich stronników.

Eiyuden Chronicle: Rising

Data premiery: 10.05.22

Platforma: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, SWITCH

Eiyuden Chronicle: Rising to dynamiczne RPG akcji z możliwością rozbudowy miasta, w którym poznajemy historię kilku bohaterów, zanim w świecie utrzymanym w konwencji fantasy doszło do wojny. Za wydaniem gry stoi studio 505 Games.

Salt and Sacrifice

Data premiery: 10.05.22

Platforma: PC, PS4, PS5

Soulslike zrealizowany w formie platformowej gry akcji. W Salt and Sacrifice wcielamy się w Naznaczonego Inkwizytora, który przemierza ponurą krainę fantasy i poluje na magów siejących w niej spustoszenie. Tytuł pozwala bawić się w pojedynkę lub w trybie współpracy.

Ultimate Epic Battle Simulator 2 

Data premiery: 12.05.22

Platforma: PC

Ultimate Epic Battle Simulator 2 jest produkcją, która pozwala graczom projektować i rozgrywać bitwy o naprawdę dużej skali, z udziałem setek tysięcy lub nawet milionów wojowników. Tytuł został opracowany i wydany przez firmę Brilliant Game Studios.

Hardspace: Shipbreaker

Data premiery: 24.05.22

Platforma: PC, PS4, XONE

Gra symulacyjna, w której wcielamy się w zbieracza kosmicznego złomu. W Hardspace: Shipbreaker zajmujemy się penetrowaniem wraków porzuconych na ziemskiej orbicie w poszukiwaniu cennych podzespołów, które następnie możemy sprzedać.

Sniper Elite 5

Data premiery: 26.05.22

Platforma: PC, PS4, XONE, PS5, XSX

Sniper Elite 5 to kolejna odsłona cyklu snajperskich gier akcji studia Rebellion. Tym razem udajemy się z misją do okupowanej przez siły niemieckie Francji w 1944 roku. Produkcja ulepsza mechanizmy rozgrywki i wprowadza nowe rozwiązania do trybów multiplayer.

Kangurek Kao

Data premiery: 27.05.22

Platforma: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, SWITCH

Kolejna odsłona cyklu platformówek 3D Kao the Kangaroo. W czasie przygody kangurek Kao udaje się na poszukiwania swojej siostry. Aby ją odnaleźć, protagonista musi zmierzyć się z rozproszonymi po świecie opętanymi wojownikami.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najnowsze wpisy