Playstation Plus Marzec 2022

Playstation przedstawiło marcową ofertę usługi Playstation Plus. Podobnie, jak wcześniej w zależności od posiadanej konsoli w ramach abonamentu otrzymamy trzy lub cztery gry. Do naszej biblioteki będziemy mogli dodać między innymi polską produkcję Ghostrunner oraz Ark: Survival Evolved. Gry będą dostępne już 1 marca, do tego czasu można jeszcze pobrać gry z lutowej oferty. Szczegóły poniżej.

Ark: Survival Evolved (PS4,PS5)

Osadzony w otwartym świecie sandboksowy symulator przetrwania, czerpiący inspiracje z takich tytułów, jak DayZ. W odróżnieniu od niego, tym razem głównym rywalem graczy nie są zombie, a potężne prehistoryczne gady.

Ghostrunner (PS5)

Gra akcji FPP polskiego studia One More Level. W Ghostrunner trafiamy do cyberpunkowego miasta rządzonego twardą ręką przez niejaką Kluczniczkę. Na rozgrywkę składa się parkourowe przemierzanie poziomów oraz eliminowanie przeciwników z użyciem broni białej i specjalnych mocy.

Team Sonic Racing (PS4, PS5)

Zręcznościowa gra wyścigowa z jeżem Soniciem w roli głównej. Wybieramy jedną z piętnastu postaci, dostosowujemy nasz pojazd i ścigamy się po kolorowych trasach, przy okazji uprzykrzając życie pozostałym uczestnikom. Gra stawia na rywalizację i kooperację ze znajomymi.

Ghost of Tsushima: Legends (PS4, PS5)

Jako grę dodatkową otrzymamy Ghost of Tsushima: Legends, czyli DLC dające możliwość kooperacji z innymi graczami. Dodatek będzie dostępy tylko dla osób posiadających podstawową wersję Ghost of Tsushima.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najnowsze wpisy