Oferta Playstation Plus Luty 2022

Styczeń powoli dobiega końca, a to oznacza, że poznaliśmy ofertę gier, które otrzymamy w ramach subskrypcji Playstation Plus. Tym razem wcześniejsze plotki nie potwierdziły się i oferta na luty jest słabsza niż zapowiadano w nieoficjalnych komunikatach. Posiadacze konsol nowej generacji od Sony otrzymają trzy gry, natomiast posiadacze PS4 będą musieli zadowolić się dwoma tytułami. Szczegóły poniżej.

Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Strategia ekonomiczna studia Frontier Developments, twórców serii RollerCoaster Tycoon, w której budujemy i zarządzamy parkiem rozrywki. W Planet Coaster gracz sam może wybrać motyw przewodni swojego parku, ale główną atrakcją są kolejki górskie.

EA Sports UFC 4 (PS4)

EA Sports UFC 4 jest czwartą odsłoną serii gier sportowych przeznaczonych dla miłośników mieszanych sztuk walki (MMA). Po raz kolejny możemy wcielić się w najlepszych zawodników organizacji UFC, a osią rozgrywki pozostaje rozbudowany tryb kariery.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)

Samodzielna wersja czwartego DLC do gry Borderlands 2. W Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure trafiamy do fantastycznej krainy i bierzemy udział w zwariowanej przygodzie, eliminując zastępy wrogów i zdobywając coraz lepsze wyposażenie. Powyższe tytuły będziemy mogli dodać do swojej biblioteki już 1 lutego. Pamiętajcie, że do 31 stycznia możecie jeszcze pobrać gry ze styczniowej oferty, o której pisałem tutaj.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najnowsze wpisy