Oferta Playstation Plus Styczeń 2022

Znamy już ofertę abonamentu Playstation Plus na styczeń 2022 roku. W pierwszym miesiącu nowego roku na posiadaczy konsol Sony czekają trzy tytuły. Będą to: Dirt 5, Deep Rock Galactic, oraz Persona 5 Strikers. Jak widzicie Sony zaczyna nowy rok z mocną ofertą, oby kolejne miesiące były równie ciekawe. Gry będą dostępne od 4 stycznia, więc jest jeszcze trochę czasu, żeby pobrać gry z grudniowej oferty. Poniżej trochę więcej informacji o grach ze styczniowej listy:

DiRT 5 (PS4 & PS5)

DiRT 5 jest kolejną częścią cyklu gier samochodowych, skupiającego się na rajdach. Produkcja oferuje szereg usprawnień w mechanice rozgrywki oraz oprawie audiowizualnej. Tytuł został opracowany przez znane studio Codemasters Software.

Persona 5 Strikers (PS4)

Gra akcji typu slasher z elementami RPG, która stanowi spin-off jRPG Persona 5. Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers to dzieło studia Omega Force, znanego dzięki niezliczonym tytułom z serii Dynasty Warriors i pokrewnych jej pozycji.

Deep Rock Galactic (PS4 & PS5)

Oryginalna strzelanina FPP stworzona przez duńskie studio Ghost Ship Games. Gracze wcielają się w krasnoludzkich astronautów pracujących przy wydobyciu surowców z najniebezpieczniejszych systemów jaskiń, gdzie nie zapuszczają się nawet najodważniejsi śmiałkowie.

Źródło – PlayStation.Blog

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najnowsze wpisy