PS Plus – grudzień 2021

Dzisiaj Sony potwierdziło doniesienia na temat gier dostępnych w ramach PS Plus. W tym miesiącu w ramach abonamentu otrzymamy: Godfall: Challenger Edition, Lego DC Super-Villains, Mortal Shell oraz 3 gry PS VR: The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition i Until You Fall.

Godfall: Challenger Edition (PS5 & PS4)

RPG akcji oparte na schemacie looter shooterów, lecz osadzone w realiach high fantasy. Godfall skupia się na samotnych lub kooperacyjnych starciach wręcz z komputerowymi przeciwnikami oraz rozwijaniu bohatera przez zdobywanie nowego ekwipunku.

Lego DC Super-Villains (PS4)

Następna gra spod szyldu LEGO, której akcję osadzono w uniwersum DC. Jak sugeruje tytuł, w LEGO DC Super-Villains wcielamy się w złoczyńców, na czele z Jokerem, Harley Quinn i Leksem Luthorem.

Mortal Shell (PS4)

Mroczna gra RPG akcji typu soulslike, będąca debiutem studia Cold Symmetry. W Mortal Shell jako bohater, który przejmuje ciała zmarłych wojowników, trafiamy do ponurego świata fantasy, mierząc się z potężnymi przeciwnikami w wymagających, zręcznościowych walkach.

The Persistence (PS VR)

Hybryda survival horroru i produkcji typu roguelike, opracowana pierwotnie z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Dzieło studia Firesprite przenosi gracza do 2521 roku, kiedy to loty międzygwiezdne stały się elementem codzienności.

The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition (PS VR)

Pierwszoosobowa gra akcji oparta na licencji kultowej serii komiksów Roberta Kirkmana. W The Walking Dead: Saints & Sinners trafiamy do Nowego Orleanu, gdzie wojnę o wpływy toczą dwie zwaśnione frakcje.

Until You Fall (PS VR)

Gra akcji z elementami RPG i roguelike, opracowana z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej. W Until You Fall trafiamy do fantastycznego świata i walczymy z hordami przeciwników, a w miarę postępów ulepszamy zarówno naszą postać, jak i jej oręż.

Źródło – Playstation Blog

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najnowsze wpisy