Folia 3mk ARC+ po dwóch tygodniach.

Folię 3mk ARC+ użytkowałem 2 tygodnie, po tym czasie postanowiłem podzielić się moimi wrażeniami i odpowiedzieć na pytanie – czy warto?

3mk ARC+

Co w opakowaniu ?

Do opakowania producent wrzuca nam całkiem sporo rzeczy:

  • Folia 3mk ARC+ na przód urządzenia
  • Żel do montażu Semi-Wet
  • Niepyląca ściereczka
  • Nawilżona ściereczka
  • Anti-Bubble Card
3mk ARC+

Nałożenie folii jest bardzo łatwe, tak jak w przypadku innych folii tego producenta klejonych na mokro.

Wszystkie potrzebne narzędzia mamy w zestawie.

Gdy pojawią Wam się pęcherzyki powietrza i nie będziecie mogli ich usunąć tacką dołączona do zestawu, nie ma się co przejmować, po jakimś czasie one same znikną, producent deklaruje 24h, u mnie zniknęły po 13h.

Poniżej możecie zobaczyć jak to wyglądało po nałożeniu folii i po 13h.

3mk ARC+
3mk ARC+

Folia nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu, bardzo dobrze trzyma się wyświetlacza z zakrzywionym szkłem 2,5D na krawędziach.

W trakcie mojego użytkowania nie zauważyłem, żeby folia się odklejała.

Poślizg palca po wyswietlaczu jest bardzo dobry, w zasadzie nie różni się dużo od tego gdy nie ma folii.

Po dwóch tygodniach użytkowania folii na wyswietlaczu nie zauważyłem żadnych rys, telefonu używam również w pracy, więc można powiedzieć, że folia jest bardzo wytrzymała i dobrze chroni nasz wyświetlacz przed zarysowaniami.

Po moich testach mogę śmiało polecić folie 3mk ARC+, dostajemy porządny produkt, łatwy w montażu i nie ma on wygórowanej ceny.

Udostępnij

1 komentarz

  • 3mk pisze:

    Dziękujemy bardzo za recenzję! 🙂 Ze swojej strony możemy dodać, że jest tutaj zastosowana technologia Semi-Wet Installation z żelem montażowym
    ten sposób pozwala Ci osiągnąć doskonały efekt: z łatwością zamontujesz folię, folia przylega perfekcyjnie do urządzenia, nawet na krawędziach i nie odkleja się. Możesz także łatwo zmieniać ustawienie folii na wyświetlaczu podczas montażu. Plusem jest także powłoka Self-Heal™. Folia samoregeneruje drobne zarysowania i uszkodzenia w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do naszego sklepu. https://sklep.3mk.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najnowsze wpisy