Forza Horizon – Co dalej?

Cześć. Większość z nas tu zgromadzonych zapewne wie, iż niedawno miała swą premierę 5 odsłona Forzy Horizon. Tytuł od PlayGround Games okazał się hitem, tego można się było spodziewać. Twórcy w tej materii nigdy nie zawodzili. Liczba dostępnych aut w grze, jak i większy teren, po którym możemy się poruszać robią robotę zdecydowanie. Jednakże słychać głosy jakoby gra nie wniosła nic nowego, względem poprzedniej odsłony. Ja się z tym zgadzam, można by rzec, że twórcy dostarczyli nam po prostu więcej dobrego.

Tu dochodzimy do punktu, co dalej? Co więcej, studio może zaoferować w kolejnej części, poza inną mapą, po której przyjdzie nam się przemieszczać?

Obiektywnie patrząc, seria od 3 odsłony stoi praktycznie w miejscu, wydaje mi się, że z czasem graczom może się temat przejeść. Moim zdaniem jednym z błędów, a dla niektórych zaletą jest fakt, że w grze już od początku mamy dostęp do masy aut, samochody w grze wyścigowej stanowią jedną z ważniejszych ról. Co rusz coś dostajemy, czy to poprzez wygranie wyścigu, czy też poprzez losowania.

Wszystko mamy podane na tacy, niemalże od początku. Mnie gracza, który wychowywał się na pierwszych grach z serii Gran Turismo, trochę to smuci. Tam człowiek musiał do wszystkiego dochodzić, mozolnie piąć się w gorę. Zdaje sobie sprawę, iż za chwilę powiecie, to po co grasz skoro tyle rzeczy ci w niej przeszkadza, otóż odpowiem, bo to wciąż bardzo, ale to bardzo dobra produkcja, obawiam się tylko, by nie zjadła własnego ogona.

Jakie Wy macie przemyślenia na ten temat? Z chęcia zapoznam się waszym zdaniem.

Co można by było zmienić, dodać w kolejnej grze?

Tymczasem lecę do meksyku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najnowsze wpisy